| sabinpad a întrebat:

Anul trecut (in 2010) in iarna a fost campionatul european de handbal feminin, unde noi am luat bronzul intr-un super meci cu danemarca. Imi poate spune cineva unde mai pot revedea acea finala mica, acel meci superb? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Dotdotggg a răspuns:

Imi pare rau n-am gasit dar o sa mai caut

2 răspunsuri:
| Dotdotggg a răspuns:

Uita-te pe youtube daca nu gasesti scrie simplu la google numele finalei si vezi daca iti da.

| sabinpad explică (pentru Dotdotggg):

Pe youtube nu da meciuri in intregime, iar pe google am cautat si nu am gasit nimic. Ma poti ajuta cu un link? Poate gasesti tu. Funda!