| unhappy94 a întrebat:

As vrea sa cer opinii legat de cariera de antrenor de fotbal, daca termin scoala de antrenori FRF cum as putea sa continui? De unde sa pornesc?

Imi doresc extrem de mult sa devin antrenor de fotbal, problema e ca toata lumea imi spune ca e riscant si ca o sa mor de foame, insa e visul meu dintotdeauna si acum sunt la varsta la care trebuie sa imi aleg viitorul. Am 19 ani, stiu ca in viata iti trebuie mult curaj sa faci ceea ce iti doresti si mi-e extrem de greu sa decid fiindca nu am sprijin.

1 răspuns:
| ancaemilia a răspuns:

Incearca sa iti implinesti visele si dorintele nu ai nevoie de sprijin tu singur trebuie sa muncesti