| Goriloi69 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de cursuri de fotbal, dar nu am mai facut pana acum. Am 16 ani si joc cam de nivel mediu. Stiti cumva cluburi in Bucuresti care ar putea sa ma recruteze?

1 răspuns:
| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Eu joc de cand eram mic pe o strada cu pietre intr-un mediu cu prieteni distractivi dar in acelasi timp competitivi.
Am ajuns la un nivel in care ma duceam in vacante la munte cu familia unde era un teren de fotbal si ne strangem mai multi, ne jucam fotbal si cand se innopta acestia ma intrebau din ce club de fotbal fac parte - eu baiat de la tara.Asta arata ca totul consta in pasiunea si competitivitatea care o pui in act. nu te face cu nimic mai special ca esti dintr un club decat un baiat de la tara.
Am vrut sa ma asigur ca esti pe o cale buna
Daa un club ar merge