| BlueScreen a întrebat:

As vrea sa merg in vacanta de vara la inot. Stiu sa inot deci as vrea sa merg la bazin fara profesor. Nu stiu cum se procedeaza exista vreun abonament la Lia Manoliu [aici este mai ieftin] Pret si Program stie cineva? am 14 ani. happy

3 răspunsuri:
| Motzuletzz a răspuns:

Nu poti sa te duci la inot la Lia Manoliu fara profesor.Trebuie sa te duci la un profesor si e cu plata, bineinteles.

| BlueScreen explică (pentru Motzuletzz):

Normal ca e cu plata laughing dar stii cat costa abonamentul?

| Cosmin86 a răspuns (pentru BlueScreen):

Nu poti sa le dai un mail sau un telefon?
Si vezi, nu-ti fa ab. cu 12 intrari, vezi unde gasesti cu nr nelimitat de intrari, eu am la world class si e mult mai misto sa te duci de cate ori ai tu chef.