| Cosmin3926 a întrebat:

As vrea un set de gantere reglabile(10kg gantera) ieftine(pana in vreo 200ron) si de calitate(sa nu alunece/cada discurile, sa reziste piulita/opritoarea), de pe un site de incredere din tara. Ma puteti ajuta? happy

2 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Https://www.sportist.ro/gantere-reglabile-ciment-sportmann-2-x-10-kg.html sunt la reducere și sunt bune, dar să nu le ții la căldură foarte mare, la peste 60 de grade.

| ynexistenta a răspuns:

Https://l.profitshare.ro/l/6793647(copy paste google) gasesti tot ce-ti trebuie aici.