| Razvan_1379 a întrebat:

Astazi este prima data cand am jucat la casa pariurilor Public Bet, am fost frumos si am pus meciurile, am primit tichet. Problema mea este ca nu stiu ce cod trebuie sa bag pe siteul lor pentru a imi verifica biletul. Am introdus seria de numere de la codul de bare insa imi scrie "Nu este un bilet valid! ". Sa inteleg ca nu am cum sa urmaresc biletul online? Trebuie sa stau eu si sa caut fiecare meci pe care l-am pus pentru a verifica daca am castigat sau nu? Va rog sa imi raspunda cineva care a jucat la aceasta casa a pariurilor...

1 răspuns:
| popmirgea1999 a răspuns:

Pai intra pe casa pariurilor, dai acolo unde scrie verificare bilet si introduci codul biletului acolo si apoi iti spune daca biletul este castigator sau nu