| geani444 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu casa pariurilor am bagat un bilet si s-au jucat toate meciurile si unele zice pariu anulat dar meciurile s-au jucat de exemplu:
bologna-roma am pus 12 si a castigat roma cu 1-0 si scrie pariu anulat chiar daca am pus 12 adica ori castiga bologna ori roma.Ma puteti ajuta si pe mine.

1 răspuns:
| Viataederahat a răspuns:

Salut ori ai pus biletul prea tarziu dar codurile erau deja inregistrate sau e o greseala de la ei da nu prea cred