| Cr7adi a întrebat:

Astra cu Petrolul, marchează ambele?

5 răspunsuri:
| ERIS a răspuns:

Presimt ca va bate Petrolul cu 2-1. Va marca Hamza din penalty si Grozav pentru Petrolul, iar pentru Astra va marca Fatai. Tembo iar va face un meci praf, iar Niculae presimt ca dupa meci il va da afara.

Răspuns utilizator avertizat
| cristi966 a răspuns:

ERIS pe cone prostesti tata meciul a fost jucat a fost 2-1 si tu dupa meci ne spui ca va marca aia desi meciul s-a jucat si stia toata lumea...adi ai pus GG?

| ghorghe123 a răspuns:

Nu cred in mare parte cred ca va fi 0-0 ori 1-0 pnetru astra!