| Bastiorosz a întrebat:

Cam în cât timp ajung de la 28 cm în braț la 32 cu creatina? Cel mai scurt timp posibil?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Iti spun un lucru nu are relevanta marimea bratului cat "calitatea" lui, am avut brate destul de mari fiind sportiv...dar nu eram "definit" ca bodybuilderii
daca te uiti la toti "interlopii" de carton care au bagat steroizi in ei si mananca de 3 ori pe zi salam cu paine, ai sa vezi ca au cantitate si nu calitate si apoi te uiti la un culturist fie el si amator participant la concursuri nationale si intelegi imediat diferenta enorma intre calitate si cantitate

sa iti spun exact in cat timp de la creatina castigi 4 cm in brat? asta nu poate prevedea nici genialul chatGPT

nu creatina te ajuta sa iti cresti bratele asa cum crezi (desi are un rol in asta si ea!) si daca o face nu o face peste noapte, ci alimentatia si antrenamentul te ajuta sa cresti!

daca citesti acest articol o sa intelegi de ce nu iti poate spune nimeni ceva concret raportat la intrebarea ta, referitoare la in cat timp ajung de la 28 cm la 32 https://www.descopera.ro/......-musculare
fiecare individ "creste" diferit, eu pot slabi 2-3 kg pe zi, altii nu pot, mie imi poate lua mai mult sa pun masa musculara pe mine decat y si tot asa

iar ca sportiv nici nu ar trebui sa te ingrijorezi de aceste aspecte, trebuie doar sa cauti sa evoluezi si atat, noi adultii am trecut de chestia asta cu cine are bratul mai mare decat cine sau cine impinge la piept cu mai mult!
ca mereu va exista un trisor care se injecteaza cu Synthol...

| Cosmin86 a răspuns:

Copil pampalau laughing

| SkandallKamataru a răspuns:

1. Nu ai spus cati ani ai, ce inaltime ai si ce greutate ai.
2. Nu ai spus care este alimentatia ta si cate kcal consumi pe zi.
3. Nu ai spus ce exercitii faci.
Vrei sa citim in stele? Vino dracu cu o intrebare pertinenta, sau ai 12 ani si esti un copil bleg?