| Anonima22042020 a întrebat:

Aveți idee dacă e nevoie de certificat verde pentru a merge la sala?

10 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Normal ai nevoie, dar le dai bani deci s-ar putea sa te lase si fara certificat verde.

| Werrich a răspuns (pentru Lukasssz):

Si la mall dai bani dar nu te lasa sa intri.

| RAY a răspuns (pentru Lukasssz):

Depinde pe ce parte intri ca la Mall, prin fata trebuie, prin spate nu trebuie

| Werrich a răspuns:

Și la sălile de fitness certificatul verde este obligatoriu. Singurii care mai pot veni sunt cei vaccinați.

| NunuNini a răspuns:

Da, ai nevoie. Daca unii mai incalca regulile, o fac pe riscul lor. Nu cred ca vor sa le fie inchisa afacerea pentru cativa lei.

| TheStrategist a răspuns:

Teoretic da

| PaulCos a răspuns:

Ideia acestui act, daca il pot numi asa este mult discutata si inca ambigua. Daca insa vrei sa mergi la sala ca sa iti imbunatatesti forma fizica dar nu esti de acord cu vaccinul atunci trebuie sa iti folosesti creierul, sa cauti si sa selectezi alte metode la fel de eficiente ca si sala, dar care nu cer "verdeata". Sa ma scuze fanii vaccinului! Trebuie sa traiasca si cei nevaccinati, nu?!

| Dobrinx a răspuns:

Da ai nevoie, deoarece este spatiu inchis...si nu te lasa fara certificat.

| AlExUtZuL9976 a răspuns:

Depinde de sală! laughing

| AlienGod a răspuns:

Da, în spații închise e nevoie de certificat.