| hibrid112 a întrebat:

Baietii voi ce parere aveti fata de batoanele proteice Milk&Egs sunt ok?

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Mie imi plac.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Uite ceva de care poti fi sigur ca sunt bune si iti poti adauga ce vrei tu
http://hunkbody.ro/batoane-proteice-de-casa-reteta/

| hibrid112 explică (pentru BracKMyhay95):

Ai incercat? oare sunt ok? unt de arahide stiam ca nu-i prea bun!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru hibrid112):

Eu sincer iti spun din propria experienta ca sunt si foarte gustoase si stii ca nu are ceva in - sau in + pentru ca tu le faci + ca poti adauga ce vrei tu s-au scade, de exemplu untul de arahide daca nu esti sigur cat de sanatos este.winking

| hibrid112 explică (pentru BracKMyhay95):

MS de sfat chiar o sa incerk

Răspuns utilizator avertizat
| luisanamy a răspuns:

Am 2 prieteni care consuma si sunt multumiti.

| Veleno1 a răspuns:

Eu consum dar, atentie nu va asteptati la minuni de la batoane...sunt facute pentru a fi mancate cand nu ai timp sa iti prepari ex la scoala, job etc.Sunt bune pentru masa musculara