| Cristian_Claudiu_1994 a întrebat:

Bicicleta asta e in stare cat de cat decenta? http://www.tocmai.ro/bicicleta-mountainbike-18539888.htm l
Nu prea ma pricep,mai multi bani nu am si as fi in stare eu sa o reconditionez cu niste smirghel, grund si vopsea.
Intrebarea mea e legata de piese - cauciuc - schimbatoare frane.

2 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

Este foarte ok bicicleta dar mai ales daca te pricepi si esti dispus sa dai cu smirghel-ul grund vopsea si etc pe bicicleata sa o faci "frumoasa" bicicleta costa mult prea multi bani.
Daca tot cumperi si sti ca ai sa investesti cumpara una foarte ieftina si investeste in aceea.
In cea din poza raport munca + investitie mult prea mult ar trebui sa cumperi una la 150lei si sa investesi +150 de lei daca am inteleg bine ca acesta cam este bugetul!
Bafta!

| DomnulFantastic a răspuns:

E ok