| andreeadonica a întrebat:

Bua TPU! De mai bine de 2 saptamani mananc sanatos, nu mananc dulciuri, nu mananc dupa ora 18, fac sport dar nu se vede nici un rezultat. Vreau sa stiu ce fac gresit si ce mai trebuie sa fac ca sa slabesc.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si mancarea sanatoasa ingrasa, asta cu manca sanatos ca vei slabi e un mit, e ok sa manci sanatos dar sa nu uitam ca totul inseamna calorii care daca nu sunt arse ele devin depozitate ca grasime, mare atentie la fiecare calorie, sport inseamna ceva intens, vorbesc de ceva rapid gen insanity https://www.youtube.com/watch?v=NTEDDmCjd1k sprinturile ard cel mai bine grasimea abdominala,consuma carne de porc,pui,vita,peste,oua, lactate low fat, legume, un fruct, un iaurt

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Scrie intr-un jurnal tot ce manci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In doua saptamani vrei deja rezultate? laughing

| LadyDee89 a răspuns:

3 mese principale pe zi, 2 gustari
3 ore pauza intre masa si gustare, intre gustare si masa
2 l de apa pe zi
ultima masa la ora 19
intre mese nu bei nimic in afara de apa, ceai sau cafea neindulcite!
La mine dupa o saptamana s-au vazut rezultatele

| Seijūrō a răspuns:

Păi eu mereu am considerat că trebuie să ai o dietă echilibrată, să iei câte puțin din toate, acum depinde și ce sport faci, și ce mănânci și cât mănânci sunt mai multe criteri să spun așa.Dar dacă ce ai spus tu e adevărat nu are cum să nu se văd nici o schimbare.