| Delf666 a întrebat:

Aș vrea să intreb facă știe cineva sali de sport din Baia Mare,țin să precizez ca sunt fată, și care ar fi diferență dintre sală și fitness?

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Intro sala dupa cum i spui tu se practica culturism, fitness, crosfit etc... diferenta dintre una si alta o fac kilogramele care le pui pe bara si repetarile. Culturistii fac cu greutati mari si repetari putine. Cei de la fitness fac cu greutati usoare multe repetari. Sunt mai multe sali in baia mare! Langa stadionul de atletism sau langa liceul sportiv, deasupra la granita cafe, vizavi de center nemesh in hotvon