| andreyrey619 a întrebat:

Acuma vreau sa imi iau banda de alergat sa pot alerga si iarna. Intrebare mea este : cum e mai bine sa alerg asa "natural", sau pe banda de alergat. exista vreo diferenta in a slabi din cele doua? multumesc

Răspuns Câştigător
| cristinelM a răspuns:

Diferenta in a slabi este cat timp iti faci pentru alergari, ce intensitate si altele, chiar nu conteaza daca alergi pe afara sau pe banda de alergat.Si daca vrei sa te mentii in forma ai mare grija la ce mananci si cum mananci. Spor la activitatile tale si daca ai timp intra si pe blog-ul : http://blognoutati.wordpress.com/

2 răspunsuri:
| cineva_3888 a răspuns:

Nu este nici o diferenta dar daca alergi pe banda risti sa iti faci genunchii praf

| alessia5158 a răspuns:

Nu exista!--- un organism nu face diferenta!