| Feelings14 a întrebat:

Care este diferenta dintre banda de alergat magnetica si banda de alergat manuala?
vreau sa-mi cumpar una, dar nu electrica.
am vazut multe site-uri care contineau si manuale si magnetice.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banda de alergat manuala nu exista. Exista electrica (are un motor la priza) si magnetica. Cea magnetica nu are motor ci niste magneti care opun rezistenta mai mare sau mai mica functie de treapta de viteza dorita.
Uite: http://www.expertfitness.ro/......ica-active

| Feelings14 explică (pentru Salontanul):

Ba exista... am vazut pe un site toate cele 3 modele. stiu cum este cea electrica, dar NU imi doresc una. vreau magnetica si voiam sa stiu ce are in plus fata de cea manuala

| Salontanul a răspuns (pentru Feelings14):

Da-mi si mie link-ul daca tu ai vazut.