| Badara_Razvan_1982 a întrebat:

Buna am 13 ani si sunt curios daca pot sa ma duc la sala de fitness adică nu mușchi ci doar banda, bicicletă fiindcă trebuie sa ma antrenez fiindcă vreau sa ma duc la liceu la breaza de armata si trebuie o condiție fizica foarte bună

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani nu ai nevoie sa mergi la sala, sa mai plateti si o gramada de bani, poti alerga pe strada, intr-un parc sau poti sa te inscrii la un sport, care te dezvolta foarte frumos si sanatos!

| Cornelcony a răspuns:

Da poti merge la sala dar dc vrei sa arunci banii aiurea cand poti iesi la alergare prin parc