| Muse2001 a întrebat:

Hey! vreau să dau la liceu militar dar nu am condiție fizică, îmi poți spune modele de exerciții să mă antrenez!

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Alearga mult, fa serii de flotari, genoflexiuni si abdomene in mai multe randuri, cate 50-100 in reprize sa zicem. Daca ai posibilitatea du-te si la sala

| OohAnamaria a răspuns:

Buna! Si eu vreau sa dau la liceul militar si, ca tine, nu am o conditie fizica prea buna.Am o sora care tocmai l-a absolvit, iar acum e la academie.Stiu exact ce trebuie sa fac.Esti fata sau baiat(pentru ca sunt anumite exercitii pentru fata/baiat)?

| Muse2001 explică:

Mia trecut de liceu militar sunt prea leneșă, și plus nu meritălaughing