| mircea19 a întrebat:

Am 15 ani, 1.80 m si 60 de kg.Fac fotbal de performanta si am antrenament zilnic. Vreau sa ma apuc de sala neaparat pentru ca vreau sa arat mult mai bine ca si cum sunt.As dorii un program pentru fotbalisti la sala si pe ce grupe sa accentuez asta.

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Cum adica pe ce grupe accentuezi? Trebuie sa bagi toate grupele sau vrei sa fii deformat?

| LaLooxD a răspuns:

Salut! Nu exista un program anume pentru fotbalisti, pentru ca si fotbalistii au aceleasi grupe de muschi. Poti lucra toate grupele la sala, daca esti fotbalist poti lucra in special picioarele.Mergi la sala si vorbeste cu antrenorul de acolo, el este cel mai in masura sa iti dea un program bun, pentru ca el vede la sala ce poti sa faci si ce nu.Pe net poti primi doar programe pe care le poti cauta si singur pe google.Bafta!