Întrebare recomandată | sarah15 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa-mi cumpar o racheta de tenis de camp( este doar un hobby) si nu stiu ce sa-mi aleg. As vrea sa fie pana in 200 lei. Eu sunt incepatoare, nu prea am jucat, dar vreau sa imi iau una si sa petrec mai mult timp jucand cu prietenii, mai ales ca acum e vara.
Ce racheta de tenis de camp imi recomandati si de ce?(vreau raspunsuri de la cei initiati) + site-ul de pe care se poate comanda online, va rog. Multumesc.

2 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......768688.Are un prieten de-al meu cu care joc tennis si e foarte buna.La 295g nu e nici prea grea, nici prea usoara.

| sarah15 explică (pentru TwiSt1997):

Multumesc pentru raspuns, dar mi-am achizitionat deja una dintr-un magazin din oras.