| qcZmeuraa a întrebat:

Am și eu o intrebare, am o notă la sport, dar am adus scutire totala acum o săptămână din cauza ca am fost diagnosticată recent cu o problemă cu spatele, profesoara nu vrea sa accepte scutirea, si ține neaparat sa dau ultima normă, e normal sa facă asta daca eu i-am adus scutirea? Iar acum vrea să mă lase cu situatia neîncheiată.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai si daca te operai sau iti rupeai ceva si ii aduceai scutire, la fel te punea sa dai proba? Nu e normal ceea ce face. Discuta cu ea, iar daca nu va intelegeti, apeleaza la diriginta sau chiar la director.

| JohnnyBi a răspuns:

Du-te la director, preferabil cu un parinte. acolo nu are ce scuza sa mai gaseasca. daca si directorul e batut in cap apeleaza la institut