| MrSonnyist a întrebat:

am o intrebare legata de fitness. Am 60 de kg si 1.78. Si am inceput sa merg la sala. De 3 ori pe saptamana. Mai iau si proteine Gfx-8 de la pro nutrition. Dar is pe terminate si m ar interesa sa iau altele. Sa continiu cu gfx8 sau ar fi ceva mai bun? Adica nu am o alimentatie ideala si is constient de asta. Dar mai mult de 3 mese pe zi nu pot. Iau shake proteic in fiecare zi. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| tudorhit a răspuns:

Nu e atat de putin 3 mese pe zi. Eu mancam 3 si nu luam gustari si mergea foarte bine treaba la sala chiar daca era cam putina mancare. Daca mai iei si suplimente si gustari pe langa e ok.

| Hawky a răspuns:

Si eu sunt intr-un fel in situatia ta si am prieteni in aceeasi situatie. Eu zic din propria experienta sa continui cu gfx 8.