| AnoNimlsKaT a întrebat:

am o nelamurire cu practicarea salii, fac sala de 10 luni si abia vad o usoara schimbare a umerilor bratelor si picioarelor, si faca cate 4 sedinte pe saptamana in care doar 2 saplamani am luat pauza.
Ma puteti ajuta cu niste exercitii pentru slabit la (Piept, solduri, burta si fese)?
Timp de 3 luni practicam de 2 ori piept a cate 5 exercitii dupa treceam la triceps, de ce se dezvolta asa de greu? ( e enervanta depunerea de grasime in partea de jos a pieptului)
Nu am o alimentatie foarte buna de nutrienti proteine si altele, dar nici una de aia foarte grasa!
Niste exercitii pentru a da jos grasimea aia din partea de jos a pieptului?
Si cam dupa cat timp se dezvolta pieptul natural fara suplimente doar o dieta bogata in proteine?

Răspuns Câştigător
| Bjr_Cristi_1996 a răspuns:

Incearca mers pe banda nu alergat e o panta a benzi cat mai mare gen cum ai urca pe munte cam 45 min pe sedinta si pentru restul cu greutati cat mai mici si multe repetari

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bjr_Cristi_1996):

Sfat de copil mic si firav.

Si cred ca el e COMPLET IDIOT de te ia in serios.

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Scoobysworkshop.com

| Cosmin86 a răspuns:

"Nu am o alimentatie foarte buna de nutrienti proteine si altele"

Pai din alimentatie se fac muschii, NU din antrenament.

Muschii se fac din antrenament+alimentatie.

Doar antrenament = pierdere de vreme.

Invata sa mananci daca vrei muschi.

| AleExandru145 a răspuns:

Aproape totul tine de alimentatie. nu ai avut rezultate prea bune pentru ca nu ai consumat destule proteine, destui carbohidrati, etc. ce program de antrenament ai?