| Grin a întrebat:

Bună,am slăbit cu 8 kg,acum am inceput din nou sala pentru a-mi face un corp frumos, evident până la vară.
Spuneti-mi niște sfaturi utile pentru a continua să mă antrenez fără să mă opresc.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti poti descarca de pe internet corpuri frumos lucrate si sa le pui intr-un loc accesibil tie ca sa te poti incuraja sa ai si tu un asemenea corp happy

| NicolaeMihai a răspuns:

1)Daca ai telefon descarcati aplicati cu exerciti.
2)Ambitioneaza-te eu de obicei ma vad cum voi fi cand voi face sport de exemplu. si ma ambitioneaza.mergi zilnic la sala fa cat poti ce poti si te obisnuiesti si merge treaba big grin funda?