| Balcosmina55 a întrebat:

As dori sa mai slabesc putin, dar gen as vrea sa am talia mai mica si la picioare si fund sa fie putin putin mai mari. Ce exercitii acasa sau la sala as putea sa fac pentru a obtine acest rezultat?

3 răspunsuri:
| qieiqpalz a răspuns:

Deficit caloric si poti gasi pe yt exercitii pentru fund bombat atat nu ce a scris tipu.e ieftin si stii sigur un lucru

| GnomUrias a răspuns:

Parerea mea este sa te duci la sala, sa-ti iei un personal trainer (exista cel putin unul in fiecare sala) care sa-ti creeze planul alimentar, el avand experienta in domeniu + exercitiile pe care trebuie sa le executi pentru silueta dorita. Ti-as putea da cateva exemple de exercitii, te-ai putea interesa de video-uri pe Youtube, dar parerea mea, fiind incepatoare, ar trebui sa-ti incepi ( cel putin primele 2-3 luni ) cu un personal trainer. Te asigur ca o sa te ajute mult pe viitor. Dupa ce-ti castigi ceva experienta in domeniu, o sa te descurci singura, pana atunci ai nevoie de putin ajutor. Sper sa-ti atingi obiectivul, good luck!

| GnomUrias a răspuns:

.