| Roxana1990 a întrebat:

Buna seara.As dori putin ajutor...sunt micuta de intaltime, nu sunt grasuta insa am picioarele groase.Si acest lucru nu imi place deloc.As dori ceva exercitii, sau metode prin care SA FAC SA SLABESC, INSA SA SLABESC DOAR LA PICIOARE SI NU LA FUND. Dau funda.Mersi anticipat!happy

5 răspunsuri:
| LostHappiness a răspuns:

Cred ca stiu eu o metoda, mi-a spus-o antrenorul meu de arte martiale. Te ridici pe varfuri, iar apoi de lasi inapoi pe toata talpa. Trebuie sa faci asta repede, repede, in timp ce te tii de un perete. Cica arde grasimea de pe pulpa piciorului. happy Mult succes!

| nesuferit a răspuns (pentru LostHappiness):

Nu e pulpa, e gamba

| LostHappiness a răspuns (pentru nesuferit):

Am spus pulpa pentru ca gamba contine toata partea de la genunchi pana la glezna a piciorului. Pulpa piciorului reprezinta tesutul adipos acumulat in partea posterioara gambei.

| Roxana1990 explică:

Da...si la gambe... dar eu vreau mai mult in partea de sus, sub fund.pana la genunchi.

| LostHappiness a răspuns (pentru Roxana1990):

Ai putea sa incerci sa faci genoflexiuni. happy Azi faci 25, maine 30, poimaine 40 si tot asa. Sper ca ti-am fost de folos. Mult succes!