| Tequilllla a întrebat:

as vrea sa slabesc cu un sport!
CAre este cel mai potrivit pentru a slabi?
Si de la cat pana la cat nu pot manca?
Ce sa nu mananc sa nu ma ingras?
Ps: Vreau sa slabesc la burta si piceoare happy

Răspuns Câştigător
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Poti face cardio.inot,alergare,coarda,mers pe bicicleta,etc.
evita:grasimile, produsele din faina alba,dulciurile, prajelile,etc.
consuma: legume,fructe,piept de pui,peste, fasole, nuci, migdale, etc.big grin

1 răspuns:
| AlinStefanAlin a răspuns:

Orice sport e bun iar daca vrei sa slabesti mai repede in anumite parti fa exercitii pentru acele parti si eventual infasoara-ti in zona respectiva folie alimentara.din aceea transparenta, o sa transpiri mai mult in acea zona