| pufilic a întrebat:

As vrea un sfat. Am inceput acel program de 30 de zile squat challange. In mod special pt a-mi modela fundul. Pe langa aceste genoflexiuni fac si alte exercitii pt ridicarea si intarirea fundului. Dar intrebarea mea este daca genoflexiunile nu dezvolta prea tare masa musculara a picioarelor? Am aproape o luna de cand le fac si deja coapsele la exterior la simt tari.

2 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns:

Nu-ti face griji, nu se dezolta exagerat. O sa arati mai bine.

| pufilic explică:

Dar atunci cand faci geno, trebuie sa te doara si fundul? Eu atunci cand le fac ma ard fiarte tare picioarele. La fund nu prea simt nimic.