| DuzzyDrey a întrebat:

Hi,TPU,Am o intrebare, de 1 luna am inceput sa fac exercitii acasa
Programul: Abdomene:30 exercitii=2 serii
Flotarii: 20 exercitii=3 serii
Genoflexiuni:30 exercitii= 3 serii
Cu gantera la sfarsit tot felul' de exercitii pentru diferite parti ale corpului... am 1 zi exercitii si 1 pauza
Alimentatia este destul de buna tata( find fost box-eur) ma pune sa mananc mai sanatos si etc. Pe afara alerg zilnic, si intrebarea este daca Nu simt ca fac febra musculara inseamna ca muschiul nu se dezvolta sau nu este lucrat bine, la inceput primele zile am avut o febra musculara mare, dar dupa a2a zi in ziua de pauza simteam doar mischiul epuizat nu febra, ( in fiecare luna adaug cate 10 la ex de mai sus) ...Va rog un raspuns de la cineva care se pricepe sau un sfat in legatura cu programul

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| guegon a răspuns:

Is prea multe flotari si s-ar putea sa te doara la umeri am incercat si e prea naspa.mai scade o serie si fa o serie de flotari apoi o serie de genoflexiuni.asta e sfatu meu.

| ferike4x4 a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa faci miscare du-te la arte martiale mixte eu ma duc si in iarna o sa am meci