| BRONSON33 a întrebat:

Ce este densitate musculara, definire, masa musculara?

6 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Masa musculara este totalitatea muschiilor din corp ( adica ai oase si muschi) definire inseamna cat de mult se vad muschii, daca faci multe exercitii cu greutate mica, o sa iti maresti densitatea, daca faci putine exercitii cu multa greutate, o sa te definesti

| BRONSON33 explică (pentru AlexDFY):

Faci sala?
Cati ani ai?

| BRONSON33 explică (pentru AlexDFY):

Careva sa imi spuna din nou asta. Va rog, nu prea team inteles.

| AlexDFY a răspuns (pentru BRONSON33):

15 ani, fac sala de ceva timp, dar nu am fost zilnic, in schimb, m am informat de la antrenori de fitness si alte site uri

| Madalin01 a răspuns:

De fapt cu putine exercitii si mula greutate iti cresti masa musculara, nu te definesti neaparat

| Madalin01 a răspuns:

Multa* ma scuzati