| CPR a întrebat:

ce parere aveti despre suplimentele nutritive de la redis, mie mi se pare ciudat faptul ca au un pret extrem de accesibil, a incercat cinev produsele lor?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Am incercat eu produsele lor. Concluzie? Porcarii proaste la gust si care nu se dizolva bine.
Cumpara-ti niste proteine adevarate : dymatize, muscletech, optimum nutrition, etc., sa observi diferenta.

| CPR explică (pentru Cosmin86):

Merci, am sa tin cont de sfatul tau.

8 răspunsuri:
| Dkgray a răspuns:

Tocmai, fiind foarte ieftine iti dai seama de calitatea ingredientelor folosite... Mai bine dai banii respectivi pe alimente.

| daassh a răspuns:

Da, si sunt foarte bune(parerea mea) raportat pret calitate excelenta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru daassh):

Yuck
ai incercat vreodata dymatize sau muscletech?

| daassh a răspuns (pentru Cosmin86):

Am incercat de la Dymatize o creatina, insa de la Muscletech nimic, insa am mai incercat de la BSN mai multe produse in frunte cu N.O xplode.

| Cosmin86 a răspuns (pentru daassh):

Si, mai ti-a placut Redis dupa? happy

| daassh a răspuns (pentru Cosmin86):

NU e vorba ca mi.a placut sau nu, intr-adevar nu sunt cele mai stralucite produse pe care le.am vazut dar precum am spus mai sus raportat pret/calitate produsele sunt foarte bune.

| Cosmin86 a răspuns (pentru daassh):

Eu cred ca pronutrition sunt mai bune raport pret/calitate, costa cam la fel si se dizvolta mult mai bine + au un gust mai bun.