| carlyy1765 a întrebat:

Bună, credeți ca antrenorul ar trebui sa cheme copilul la antrenament sau copilul sa ceara? Adică eu, dacă nu ii spuneam antrenorului meu ca vreau la antrenament, acesta nu ma chema. Credeți că e normal?

7 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

De parca antrenorul trebuie sa viseze ce program ai tu, si cand esti disponibil sa mergi la antrenament, nu esti singura persoana din echipa lui, mai sunt inca 10-15 pe langa tine. Normal este sa ii zici ca poti veni in ziua X la ora Y.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e. Dar tu trebuie să insiști că vrei. Sau cauți alt club, alt antrenor care te cheamă el. Nu te lăsa, dacă vrei ceva.

| teclado a răspuns (pentru sadrian46):

Sa fie chemat cu alai, sa i-se puna covorul rosu, sa vina si paparatii, si sa fie primit cu aplauze!

EU AM DAT BANI LA PROFESORI CAND AM VRUT SA INVAT CEVA IN VIATA!
EU M-AM MOILOGIT DE EI SA IMI SPUNA DIN SECRETELE MESERIEI!

| Ilovedinero a răspuns:

La scoala vrei sa te cheme profesorul sau mergi la ore ca sa inveti? Pe antrenor il intereseaza de tine doar daca vede ca ai ambitie si ca iti dai interesul daca nu iti dai interesul pentru progresele tale de ce si-ar da antrenorul?

Răspuns utilizator avertizat
| Ka0ru a răspuns:

Pai e in interesul tau sa mergi la antrenament.

| teclado a răspuns:

Sa zicem ca eu lucrez la o scoala invat oamenii ceva o meserie sa castige un ban sa faca ceva in viata lor cu mainile mintea si corpul lor!
De ce mi-ar pasa mie daca tu vrei sa te duci la carcima in loc sa vii la scoala.
INTR-O ZI MI-A SPUS UN RABIN:" NU TOTI OAMENII SE NASC CA SA FACA CEVA IN VIATA LOR!
NU TE MAI IMPLICA CA ITI PIERZI VIATA TA!
MULTI SE NASC DOAR PENTRU CA CORPUL LOR SA FIE INGRASAMANT PENTRU CULTURILE URMATOARE!
Multi se nasc doar ca sa ingrase pamantul!
Asa ca axeaza-te ajuta-i doar pe cei care vezi ca isi dau interesul sa faca ceva cu viata lor!"

Si mare dreptate avea

Ma ajutat sa descopar
CARE SUNT PROBLEMELE MELE CA SI PROFESOR si care sunt problemele altora
ale trecatorilor prin viata mea
ale unor actori as putea spune
daca actorul social numit elev vrea sa invete meserie bine daca nu mie de ce sa imi pese de el!?

BIne imi pasa si ii dau si sufletul si banii si timpul si sculele echipamentele mele daca il vad ca vrea sa faca ceva sa EXCELEZE

dar pentru plebea societatii de ce m-as implica!?