| Saya_1767 a întrebat:

Cum pot cere autograf respectiv face o poza cu un fotbalist(inainte sau dupa meci)?

Multumeschappy

3 răspunsuri:
| FraNNNkie10 a răspuns:

Pai, dai MONEY si te lasa sa intri pe holul ce duce catre vestiare, iar cand intra sau cand iese din Stadion, pac autograf, pac poza.

| STEFYGAGA8 a răspuns:

Buna...pai si mie mi s-a intamplat asa ceva dar dupa ce s-a terminat meciulam mers si l-am intrebat daca imi da un autograf si o poza cu el si a spus ca da si mie mia parut foarte binepentruca mi-a dat autograful.

| Narcisa_4415 a răspuns:

Buna SNOOPY
Eu cred ca dupa meci ar fi cel mai potrivit sa ii ceri unui idol autograf!