| nuenimeni a întrebat:

Buna!
cuma s putea sa scap de burta (nu e mare burta dar vreau eu sa scap de ea) si de solduri, dar fara cura de slabire si sport ca sport fac in fiecare zi ce as putea sa fac ce exercitii abdomene fac aproape in fiecare zi
fundita :*

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca zici ca faci sport in fiecare zi problema ta clar se trage de la alimentatiewinking

| Weider a răspuns:

Mancare sanatoasa, alte idei nu am.

| robyD a răspuns:

Fara cura de slabirelaughing, nu cred ca poti face mare lucru. ma bucur ca faci sport in fiecare zi big grin (de la abomene nu slabesti) big grin

| nuenimeni explică (pentru robyD):

Pe bune acu fara cura alte exercitii smug

| robyD a răspuns (pentru nuenimeni):

Repet ce am zis. fara cura, nu poti face nimictongue sorry