| Udndiems9274 a întrebat:

Bună, este adevarat ca genoflexiunile ajuta la cresterea fundului?

Răspuns Câştigător
| Emma24dsxd a răspuns:

Da este adevarat, ti am lasat mai sus alte cateva exercitii sper ca te vor ajuta

5 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

GenUflexiunile* în primul rând.
În al doilea rând, da, dar făcute cu greutăți. Altfel, poți să faci tu și 300 legate acasă cu greutatea corpului, mai mult decât rezistență musculară nu o să dezvolți.

| Celestina003 a răspuns:

Da! Si la coapse...

| AnastasiaK a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Încă mai există oameni care au impresia că ți se dezvoltă vreun pic fundul cu exerciții acasă și multe repetări?

Răspuns utilizator avertizat