| spaikizz a întrebat:

Exista club de breakdance in Pitesti? Unde? Si ce alt sport imi recomandati? P. S. Unul unde sa cunosc lume si sa fie frumos. Multumesc! big hug Funda...

3 răspunsuri:
| SickMind a răspuns:

Exista multe cluburi de breakdance...si nu numai. Vada ca vei sa interactionezi cu anturaje noi. Pai... poti incerca ceva mai universal, aspira spre un club de dans.Gen StarFix. Si eu sunt tot din pitesti si caut acelasi lucru, dar sunt foarte indecisa

| spaikizz explică (pentru SickMind):

Ok...Atunci zi-mi numele unui club de breakdance sau unde il pot gasi. Mie nu imi plac alte dansuri in afara de breakdance...

| Alex2592 a răspuns:

Pai iti pot recomanda handball este un sport frumos te dezvolta atat fizic cat si mental. Acum probabil ca te intrebi cum te dezvolta mental pai te face sa gandesti in situatii limita si rapid, pe langa astea este un sport de echipa cunosti oameni si echipa iti poate deveni o a doua familie. Asta e parerea mea. sper sa iti fi fost de ajutor cu sugestia mea si sincer sper sa urmezi acest sport. Acum nu vreau sa par ipocrit sau mai stiu eu cum toate sporturile sunt frumoase ideea e sa faci ce iti place. bafta