| lolytagirl a întrebat:

fetelor voua va place fotbalul? daca da cu ce echipe tineti? ast raspunsuri.

9 răspunsuri:
| AlleXCs a răspuns:

Daaa`love struck! Il adoooor love struck! Din Romania tin cu DINAMOOOOOO`love struck (is dinamovistaa`pe viata!) iar din Europa tin cu mai multe echipe.De exemplu Udinese love struck (stiu eu de ce smug),Real Madrid,Manchester United, Bayern Muchen, si altele...

| lolytagirl explică (pentru AlleXCs):

Da si eu tin cu dinamo din Romania din afara cu barcelona iar tu ti cu udinese fiindca sa transferat gabi acolo:X:am dreptate?

| AlleXCs a răspuns:

Apropo...Eu il si practic...deci ii evident ca imi place love struck

| AlleXCs a răspuns:

blushing Da.love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck.Ai dreptate.Apropo.ma bucur ca mai exista si dinamoviste si dinamovisti in Romania! Ca pe unde ma duc in tara asta numai de stelisti dau :@:@:@:@

| lolytagirl explică (pentru AlleXCs):

Da asa e dar se vede clar cine e pe primul loc :dsi la nationala tot fostii dinamovistii fac legea big grin:

| AlleXCs a răspuns:

Exact love struck! Haiiiiiii Dinamoooooo`love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck! Anu`asta luam campionatul! Dar si cupa! love strucklove strucklove struck

| Кристина21 a răspuns:

Ciaosmug Da Sunt sportiva deci imi km plac toate sporturile day dreaming
Din Romania tin cu CFR CLUJ, iar din Europa cu BARCA:X

| aaaalexa a răspuns:

Buna. Da imi place cand eram mai mica jucam cu baietii laughing (eram bietoaica) dar si acum imi place, si tin cu echipa (din Romania ) Dinamo, Iar din (Europa) Real madrid
Te pup :*