| PankakesS a întrebat:

imi spuneti va rog frumos, ce exercitii imi recomandati pentru Biceps, antebrat, triceps si abdomen? multumesc anticipat! dau funda!

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

Banuiesc ca esti baiat, nu am vazut la profil.
Este un tip pe youtube care are o gramada de exercitii.
http://www.youtube.com/user/scooby1961
Spor la crescut muschiuletii!:D

2 răspunsuri:
| MasterSpirit a răspuns:

Pfoai! COmlexul chinezesc mah, pana la 10 si inapoi, deci ala se face asa, o flotare o genoflexiune dupa aia 2 flotari 2 genoflexiuni dupa 3. si tot asa, pana la 10 si inapoi.

| PankakesS explică:

Da,sunt baiatlaughingce fata intreaba de biceps, antebrat etc.laughing? mersi de link, ce zici iti dau funda?smug