| mvmi25 a întrebat:

Salut am si eu 2 intrebari.
1- as vrea sa imi spuneti ce exercitii pentru biceps si antebrat pot face fara gantere.
2-cum as putea scapa de grasimea de pe abdomen.
Fundaaahappy

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Fii atent:
1-Pentru biceps poti face tractiuni cu priza ingusta.Sunt foarte bune si chiar simti bicepsul ca lucreaza.Pentru antebrat uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=xbkRlw8_oC0
Iti explica amanutit cum sa improvizezi :)).
2-De grasime scapi facand mult cardio+o alimentatie echilibrata.

2 răspunsuri:
| Morder a răspuns:

Fii inventiv, fara gantere sau ceva greu nu poti pune masa daca vrei definire iei 2 pietre cam de aceeasi greutate 3-4 kg gasesti tu. si fa multe repetari asa iti formezi bila eu asa am facuttongue pentru antebrat ia o minge de burete si o stringi in pumn su si cu bolovanii pentru abdomen fa abdomene si nu manca multa grasime. (sfaturi personale nu sunt un expert)

| cristi1505 a răspuns (pentru Morder):

Multe repetari laughing)).Se fac maxim 12 repetari cu o greutate care nu iti permite sa sari de a 12-a repetare.