| alyad a întrebat:

Ma duc la niste cursuri de dans. Sunt o combinatie intre street dance si dans modern. Cu ce sa ma imbrac?.( sunt putin plinuta)

3 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Pantaloni elastici, nu colanti sau dinaia prea largi, un tricou largut, si pantofi sport. Nu iti trebuie cine stie ce îmbrăcămintewinking

| anon2000 a răspuns:

Niste pantaloni cu fundull lasat de bumbac un tricou cool si niste tenisi si eu fac streetwinking

| ChristineB a răspuns:

Bunahappy
Ai putea sa iti pui niste colanti si un tricou, oricum orice ti-ai puna trebuie sa fie lejer si trebuie sa te simti bine.
Sper ca te-am ajutat!laughing