| Alexandruerics a întrebat:

In Constanta se fac competitii de dans unde premiul este in bani? (street dance/dans modern)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca exista asemenea competitii, dar asta stiu cei de la Casa Tineretului din Constanta, care organizeaza cursuri de dansa cat si competitiile de dans profesionist, semi sau amatori.
Nu am auzit sau vazut pe aici, dansatori din Constanta... dar nu pierde timpul inutil, mergi pana acolo si intreaba direct.

| Alexandruerics explică (pentru Violleta2022):

Multumescc de raspunss

1 răspuns: