| SalvatoreLeon a întrebat:

Buna seara TPU, as vrea sa ma ajutati si pe mine cu un website bun pentru Substante anabolizante. Fiindca vreau sa ma feresc de fake-uri. Imi puteti lasa si mesaj privat pentru mai multe detalii! Funda pentru cine ma poate ajuta Multumesc O Seara buna!

ps: Doar persoanele care au folosit dupa site-ul respectiv.

3 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Nu lua steroizi fiindca ajungi sa ai probleme cu inima si ficatul. NU ITI RECOMAND!

| SalvatoreLeon explică (pentru CulturismsiFitness):

Salut, am loat acum ceva vreme aveam varsta de 17 ani. Si da ai dreptate in prezent am probleme cu Inima si Ficatul. Insa acum am 22 si am 1 an de sala iar Creatina/Proteinele (Suplimentele) nu le mai simt ca isi fac efectul. Am inceput sa iau cate 20-30 de pastile de creatina pe zi ca sa pot trage la sala altfel ma ia somnul. Simt ca este nevoie sa trec la o alta etapa. Daca ma poti ajuta sa imi garantezi o companie de incredere. Fiindca nu vreau fake-uri. Multumesc Stima!

| CulturismsiFitness a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Ce ai tu nevoie este de o Recuperare foarte foarte tare niste animal pack, pump, multivitamine, proviron si o cura sanatosa de detoxifiere. Si sa nu uit si de tribulus! pe urma poti sa spui ca esti inapoi un om "NORMAL"