| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Slabesti mai mult daca mergi pe bicicleta sau daca alergi?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E aceeasi chestie numai ca sunt forme diferite de a face sport.

| Paywa a răspuns:

Pai sunt cam la egalitate, dar ca slabesti trebuie sa tii si o dieta, daca ai face cate o ora in fiecare zi + cura, cred ca ar da rezultate.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Slabesti daca alergi!

| Alișa00000000000 a răspuns:

Ambele sunt la aceias egalitate happy..eu as zice ca mai bine e sa alergi pe bicicleta eu atunci am slabit cel mai mult ...mai ales la picioare

| ChrisstinaXdddddddd explică (pentru Alișa00000000000):

Si cam cate ore trebuie sa merg pe bicicleta pe zi ca sa slabes in 2-3 luni 15 kg?

| Alișa00000000000 a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

6 ore sunt de ajuns :*

| Alișa00000000000 a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Da :* si sa vezi ce corpde invidiat o sa ai. eu am reusit si am slabit foarte mult.