| CastiCuMicrofon a întrebat:

Stiti cumva cum pot face acele "patratele" de pe abdomen?
Am inceput sa pun pe mine si vreau sa stiu cum le pot face. Si as vrea sa fac niste "muschi" la brate.
Imi puteti da un linl cu video-uri sai imi puteti explica in ce mod le pot face.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

Prietene chiar daca ai dat funda, nu imi pasa. iti voi da linkul de la cele mai bune exercitii pentru abdomen si triceps pe care le stiu si iti spun ca merita total.numai incearca sa faci exercitiile impreuna cu acel animenu si in cateva saptamani ai sa observi schimbari majore, tot ce te rog e sa dai un reply sa imi zici daca au meritat http://www.youtube.com/......ttp?/watch http://www.youtube.com/......ttp?/watch vezi ca sunt clasate pe mai multe niveluri daca ti se obisnueste corpul treci la un nivel mai mare.noroc

| DisturbeDd a răspuns:

Abdomene, traciuni, flotari. cauta si tu pe net seturi de exericitiibig grin

| TinkodeSlacker a răspuns:

Abdomene. alergare si o nutritie adecvatahappy sper ca ti-am fost de mare ajutor

| anonim23000 a răspuns:

Flotari abdomene si multe exercitii fizice