| BlackDaisy a întrebat:

sunt Giulia si am citit de 2-3 ori cartea Harry Potter, am incercat sa citesc si alte carti de ex Contele de Monte Cristo dar m-am plictisit de aceasta carte si as vrea sa va intreb daca stiti o carte in genul Harry Potter cu aventuri si lucruri magice care ar putea sa imi fie pe plac si sa o pot intelege deoarece am 11 ani si sunt in clasa a 5-a si ma plictisesc destul de repede!
Multumesc mult pentru minutele acordate!

Răspuns Câştigător
| Denlove a răspuns:

O, stiu eu o carte f. f. faina. Am citit-o si e cea mai tare carte! Se numeste Batranul din Luna si e scrisa de Grace Lin. Sau, mai bine, ce-ti place mai mult, misterioasa, amuzanta, dramatica, in versuri, fiindca aceasta este aventura si am o gramada de sugestii pentru tine.winking

| BlackDaisy explică (pentru Denlove):

Multumesc, abia astept sa imi dai mai multe carti cu aventuri si multe altele deoarece eucred ca sfaurile tale sunt bune chiar daca nici nu am inceput sa citesc cartea!

| Denlove a răspuns (pentru BlackDaisy):

Sunt bucuroasa sa te ajut!winking

| BlackDaisy explică (pentru Denlove):

Scz sa ti-am raspuns abia acum, dar vreau sa stii ca a fost cea mai buna carte!

| Denlove a răspuns (pentru BlackDaisy):

Stiu happy