| LoLMario a întrebat:

Am 13 ani, as putea sa joc fotbal in liga a 5-a, daca nu, unde scrie ca nu sau nu stiu... ceva sa scrie varsta minima... FUNDA!

5 răspunsuri:
| TelefonLg a răspuns:

Du-te la un club de fotbal de la tine din oras oricum e destul de tarziu sa te apuci serios de fotbal la 13-14 ani

| LoLMario explică (pentru TelefonLg):

Joc de la 6 ani si am facut o pauza..nu e ceva serios. Vreau sa joc de placere in liga a 5-a..la un club dintr-un sat.

| TelefonLg a răspuns (pentru LoLMario):

Mergi si joaca daca aia iti doresti fa

| LoLMario explică (pentru TelefonLg):

Eu intrebam daca pot la varsta asta..in liga a5-a..nu m-am facut destul de clar?

| TelefonLg a răspuns (pentru LoLMario):

E chiar sa de greu sa mergi? Du-te