| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am 15 ani dar nu sunt asa bun la fotbal, sunt din oras dar stiu doar sa apar dar joc si in atacare cateodata. Stiu doar sa driblez normal, am viteza dar vreau sa invat niste scheme de exemplu fente bicicleta de exemplu de incepatori.Imi puteti da un video sau sa imi ziceti in mare cum sa fac? Dau funda

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles ce cauta fentele de bicicleta in fotbal?!
Cat despre videourile solicitate, te sfatuiesc sa te uiti pe Youtube, ca-s mii de asemenea vidouri si nu stim ce-ti place si ce ai tu nevoie si vrei s ainveti.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Bine ar fi sa incepi cu invatarea utilizarii corecte a gramaticii limbii romane! succes!

| Gaby212 a răspuns:

Mai copilas...De puncte ai auzit? Ai scris ca pe garduri, nici un analfabet nu pricepe!

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru Gaby212):

Am scris repede stiu gramatica am avut media 9 la romana in clasa a 8-a eram grabit aseara mai gaby care nu ai mai mult de 13 ani big grin

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru Gaby212):

Am scris repede stiu gramatica am avut media 9 la romana in clasa a 8-a eram grabit aseara mai gaby

| Gaby212 a răspuns (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Si acum tot grabit esti, fratioare? laughing

| Gaby212 a răspuns (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Na,m-am nascut in 97'
Fa si tu un calcul matematic sa vezi ca nu-s 13 ani happy

| Jannah a răspuns:

Frate, invata sa te coordonezi cu echipa, ca atacant nu ai nevoie de fente, ai nevoie de reactie, forta, lovitura precisa de cap si viteza.

| Cristian101 a răspuns:

Salut.
Si eu am fost in aceasta etapa din viata ca si tine si am cautat mult si bine niste videoclipuri / canale care te invata cu adevarat ceva.
Eu iti sugerez sa-l urmaresti pe acest baiat, numele canalului sua fiind "invatafreestyle Street & Freestyle Football by AL".
Ai aici un videoclip al sau despre cum sa faci bicicleta : https://www.youtube.com/watch?v=cGGUXMBCVDQ.