| KiraXander a întrebat:

am 16 ani si 60 kg, vreau sa mai pun ceva masa pe mine (sa ma ingras putin) dar si sa maresc masa musculara. Cum sa procedez?
Este bine daca incep sa consum Serious Mass + exercitii si dupa ce obtin masa de care am nevoie sa incep sa consum whey gold pentru a lucra masa musculara?

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Daca vrei sa cresti in masa musculara trebuie sa ai un program alimentar strict si corect si la ore fixe. Trebuie sa mananci multi carbohidrati si sa iei gainere si creatina. dupa ce ai pus destul de multa masa musculara pe tine poti incepe sa definesti. serious mass e destul de ok pentru inceput