| SupaRici112 a întrebat:

Salut,vreau sa stiu si eu daca pro mass e bun pentru masa musculara si combinatia dintre pro mass si whey gold e buna?

2 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Whey Gold este IZOLAT proteic, nu concentrat. happy Si este foarte bun, il folosesc si eu si sunt foarte multumita.
Daca vrei sa pui masa musculara, foloseste Pro Mass si CASEIN gold, tot de la on, luata inainte de culcare. Whey Gold este o cheltuiala inutila, daca iei si pro mass.
Daca nu urmaresti neaparat crestere in masa, poti folosi Whey Gold +Casein.
Whey Gold+Pro Mass nu are rost, cheltui banii degeaba!

| florynmondialul a răspuns:

Pro mass e gainer iar whey gold e concentrat proteic=> combinatie buna pentru masa musculara, iar pe langa ar trebui sa mai adaugi si creatina!