| Bubble13 a întrebat:

TPU! Am nevoie de niste exercitii pentru a scapa cat mai repede de solduri. Urgeeeent. Dau funda pentru exercitiile cele mai eficiente.:*

1 răspuns:
| MissBondărel a răspuns:

Ceao ^^
Uite aici niște exerciții pe care pot spune că le-am practicat și eu, și chiar au avut succes. Deși nu a fost un rezultat imediat, după vreo săptămână îți garantez că șoldurile tale nu vor mai fi la fel ca la început, înainte să te apuci de exerciții. Mult succes : *
http://www.garbo.ro/......citii.html